nabídka

O nás

Jsme předškolní zařízení zdravého životního stylu, zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj a zdravou výživu v režimu dětské skupiny, podporované MPSV. Přijímáme děti ve věku od 2 do 6 let v průběhu celého roku. Dětské skupiny jsou otevřené každý všední den včetně prázdnin od 7:00 do 17:30, kromě státních svátků a vánočních prázdnin. Celková kapacita zařízení je 30 dětí, rozdělené do dvou dětských skupin po 15 dětech.

V průběhu školního roku děti absolvují:

  • všeobecnou pohybovou průpravu
  • vzdělávací nabídku dle Školního vzdělávacího programu MŠ Landie Říčany, kde je možnost přihlásit děti k individuálnímu vzdělávání
  • angličtinu hrou a další kroužky dle aktuální nabídky pro školní rok

Pohyb formou hry je dětem nabízen v rozmanitém prostředí – v tělocvičně, herně, v lese, na sněhu i ve vodě, a to tak, že jednotlivé aktivity jsou pro ně dosažitelné a mohou se radovat z jakéhokoliv pohybu. Naší prioritou je zajistit dětem harmonické prostředí plné důvěry a pochopení pro jejich individuální potřeby, prostředí, ve kterém se budou cítit bezpečně a šťastně.

V období letních prázdnin (červenec a srpen) je docházka dětí většinou nepravidelná a proto je program upraven. S ohledem na počasí se snažíme co nejvíce času trávit na čerstvém vzduchu.